הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

תכנון מטבחים במעלות

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

תכנון מטבחים במעלות ובכל מקום בארץ, הוא מלאכה שיש עימה לא מעט אחריות אבל גם הרבה מאד סיפוק. תכנון מטבחים במעלות ובכלל כולל את התכנון של המבנה של המטבח, הצבעים שישלטו בו והאווירה שהוא משדר. תכנון כאמור צריך להתאים הן לאופי הכללי של הבית והן לאופי המקום שבו הבית נמצא. כך למשל תכנון מטבחים בגליל, יהיה בדרך כלל כפרי יותר, חמים ואינטימי יותר. תכנון מטבחים בנהריה, שהיא מרכז עירוני, יכול להיות גם הוא כפרי, אבל יכול להיות גם מצועצע והייטקיסטי, בדומה לביצוע תכנון מטבחים בשרון ובגוש דן.

תכנון מטבחים בגליל

תכנון מטבחים במעלות, כאמור לעיל, חייב לשקף גם את המבנה הכללי של הבית ואת הגודל שלו. תכנון מטבחים במעלות יכול וצריך, במקרים רבים, להית פתוח ואוורירי. זאת, במטרה לייצר אפקט של מרחב ושטח גדול. זאת, גם בבתים שהשטח שלהם מצומצם מלכתחילה. תכנון מטבחים בגליל, כפי שכבר הוזכר, צריך להתאים לסביבה ולמראה הכללי. בגליל ישנם הרבה ישובים כפריים או עירוניים למחצה, שבהם קיימת אווירה חופשית ומשוחררת, שהעיצוב צריך לשקף אותה נאמנה. תכנון מטבחים בנהריה צריך גם הוא לשקף חמימות ולהעניק לדיירים ולמבקרים בבית הרגשה של מרחב פתוח ואחיד. תכנון מטבחים בשרון שונה במעט, אבל גם הוא צריך להתאים, באופן כללי, למבנה ולקונספט של הבית.

תכנון מטבחים בנהריה

תכנון מטבחים במעלות ובכל מקום אחר, צריך להתאים למבנה הכללי של הבית ולקונספט הכללי שלו. תכנון מטבחים במעלות ובכל מקום אחר, חייב לנצל את היתרונות הגלומים במבנה הספציפי של הבית מצד אחד, ולהסתיר או לעמעם חסרונות או מגבלות מצד שני. ככלל, תכנון מטבחים בגליל, תכנון מטבחים בנהריה או תכנון מטבחים בשרון דורשים התאמה מיטבית לסוג הבית – קרי וילה, דירה בבית משותף או דופלקס עם מרחב ענק. בכל אחד מהמקרים הללו, התכנון של המטבח יישא אופי שונה וייחודי.

תכנון מטבחים בשרון

אם נדרש לך תכנון מטבחים במעלות או בכל מקום אחר בארץ, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של מטבחי מובילה, המתמחים בתחום תכנון מטבחים במעלות ובכלל, יחזרו אליך בהקדם. המקצוענים שלנו אמונים על תכנון מטבחים בגליל, כמו גם תכנון מטבחים בנהריה או תכנון מטבחים בשרון. מאחורינו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, שהמטבח שלהם משקף בדיוק את האווירה והתוצאה הרצויה להם. ומשרת אותם נאמנה בכל יום ויום.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם