הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

תכנון למטבח

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

תכנון למטבח, הוא חלק אינטגראלי מהתכנון הכללי של הבית, בין אם מדובר בשיפוצים כלליים בבית ובין אם מדובר בבנייה של בית חדש. מה החשיבות של תכנון למטבח ולמה הוא נדרש? מה הקשר בן  תכנון ועיצוב מטבח לבין עיצוב הבית בכלל? באילו נקודות צריך תכנון ועיצוב מטבח באזור השרון, או תכנון ועיצוב מטבח בגליל להתמקד? בשורות הבאות נעסוק בסוגיות דלעיל ונבהיר אותן.

תכנון ועיצוב מטבח

תכנון למטבח מהווה חלק אינטגראלי מעיצוב הבית, ולא ניתן לנתק בין העיצוב של הבית בכללותו לבין המטבח. תכנון למטבח חייב להתאים לקונספט הכללי של הבית, הן מבחינת המראה והן מבחינת חומרי הכלם שבהם נעשה שימוש. מבחינת המראה, תכנון ועיצוב מטבח צריך להילקח בחשבון כהשלמה לקונספט שנבחר. למשל בבנייה כפרית, המטבח צריך להיראות יותר ביתי וכפרי ופחות עירוני ומתוחכם. זאת, אף שהעיצוב כאמור לא צריך לגרוע כהוא זה מהנוחות והאיכות של המטבח ומההתאמה שלו לצרכים ייחודיים אם ישנם. תכנון ועיצוב מטבח באזור השרון או תכנון ועיצוב מטבח בגליל, אינם שונים במהותם בעניין זה מכל מה שקורה בכל מקום בישראל.

תכנון ועיצוב מטבח באזור השרון

הנקודות החשובות שאותן צריך תכנון למטבח לקחת בחשבון, הן החומרים שמהם מורכב המטבח בכללותו, הארונות, המדפים לכל החלקים האחרים. בנוסף, תכנון למטבח חייב להתחשב בסגנון הכללי של הבית. בית בסגנון כפרי שונה לחלוטין מתכנון בית בסגנון עירוני חדשני, וכך גם תכנון ועיצוב מטבח יתוכנן בהתאם. תכנון ועיצוב מטבח באזור השרון לא יהיה שונה באופן מהותי מאשר תכנון ועיצוב מטבח בגליל, אם הסגנון הכללי של הבית דומנה. עם זאת, מלבד הדמיון במראה, כל מטבח חייב להיות פונקציונאלי ולהתאים לדרישות ספציפיות של הדיירים והמשתמשים. בשלנים מקצועיים, או דיירים שהבישול עבורם הוא תחביב או תרפיה, יתייחסו למטבח שלהם בצורה שונה מאשר מי שעבורו המטבח הוא רק מקום נעים להיות בו, או פריט שהוא בעל ערך ויזואלי בלבד.

תכנון ועיצוב מטבח בגליל

אם יש לך עניין בביצוע תכנון למטבח והתאמה של התוצאה הסופית לדרישות ולצרכים שלך ושל כל בני הבית, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע של מטבחי מובילה יסייעו לך בשלבים השונים שתכנון למטבח. הם יעזרו לך ויבחנו בצורה מקצועית את כל הנושא של תכנון ועיצוב מטבח על מרכיביו השונים, ויסייעו לך בהמשך  התהליך והוצאת התוכניות לפועל. תכנון ועיצוב מטבח באזור השרון, כמו גם תכנון ועיצוב מטבח בגליל ובכל מקום, חייב להיות מבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים, מנוסים וקשובים.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם