הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

פרזול העשוי מחומרים איכותיים ומתאימים
המטבח כולל מגוון רחב של מוצרי פרזול שיש לשים לב אליהם: פרופילי אלומיניום, מסילות למגירות, צירים לארונות וידיות. אמצעי הפרזול השונים צריכים להיות עשויים ממתכות איכותיות שאינן מחלידות כמו נירוסטה ואלומיניום. הדבר חשוב במיוחד בסביבה לחה כמו המטבח. מובילה מטבחים עושה שימוש באמצעי פרזול איכותיים על מנת לדאוג לא רק לנוחות הלקוחות אלא גם לבטיחות.

אמצעים ליצירת סדר במגירות
במגירות המטבח הרחבות והגדולות לא קל לשמור על סדר. האביזרים השונים שבמגירה מתערבבים זה בזה וקשה מאוד להתמצא בה. היום ישנם אמצעי חציצה שמאפשרים לשמור על הסדר במגירה. ישנם חוצצים למגירות שכוללים יחידות המתאימות בגודלן לגודל כוס או צלחת. כך השמירה על הסדר במגירות היא קלה באופן משמעותי.
 

בארונות המטבח או המגירות בולטים בעיקר הצבע, העיצוב החיצוני והגודל שלהם. עם זאת, ישנם אלמנטים נסתרים ממש אך קריטיים מבחינה פונקציונלית ובטיחותית.

אלה כל אביזרי הפרזול שכולל המטבח. ה"נציגים" של אביזרי הפרזול הבולטים לעין הם ידיות המגירות והארונות, אך ישנם אמצעי פרזול נסתרים אך משמעותיים.  גם אם הם אינם נראים לעין, חשוב להשקיע בהם ולרכוש אמצעי פרזול שיהיו איכותיים, חזקים וישמשו לאורך זמן.
 

מנגנון טריקה שקטה- לשמור על השקט במטבח
אמצעי פרזול נוסף שישדרג את איכות החיים במטבח הוא מנגנון טריקה שקטה. מנגנון טריקה שקטה בארונות, במגירות או בקלפות ללא ספק הופכים את העבודה במטבח לנעימה יותר. במיוחד עבור אנשים הפעילים מאוד במטבח, מנגנון טריקה שקטה הוא משמעותי מאוד.
 
מתקני שליפה לאחסון חכם ונוח

מטבח הוא אחד החדרים המאובזרים ביותר שישנם לכן ניצול מלוא הפוטנציאל שבשטח המטבח הוא חשוב. היום ישנם מתקנים ואביזרים המאפשרים אחסון חכם ושליפה מהירה של תכולת הארון. קרוסלות ומתקני אחסון הכוללים מדפים נשלפים מאפשרים שליפה של כלים ומוצרים הנמצאים בעומק הארון ואף מאפשרים ניצול של פינת המטבח המבוזבזת. בין אם זהו מג'יק קורנר, למנצ' או מתקן אחר, מומלץ לשלבו כאשר מתכננים את עיצוב המטבח. מובילה מטבחים עושה שימוש בכל המתקנים החדשניים ביותר על מנת לתכנן מטבח פרקטי ונוח מבלי לפגוע בעיצוב.
 

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

פרזול ואביזרים

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם