הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

עיצוב מטבחים מיוחדים

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

עיצוב מטבחים מיוחדים, הן כחלק מתהליך של עיצוב של הבית כללותו והן עיצוב מטבחים מיוחדים באופן פרטני, דורש דמיון פורה, הבנה והיכרות עם התחום הרחב והמעניין של המטבח והבישולים וכן ראש פתוח לזהות את הנקודות החשובות ביותר והדברים שמבחינת המשתמש אינם נותנים למשא ומתן. אם במטבחים סטנדרטיים הדבר הוא נכון, הנכונות שלו באה לכדי ביטוי על אחת כמה וכמה בעת תכנון  מטבחי יוקרה מעוצבים.  מטבחים בעיצוב מיוחד פירושם חריגה מהמקובל, הן באשר למבנה המטבח והחומרים שמהם הוא יהיה בנוי, והן בכל האמור במפרט הטכני של העיצוב.. עיצוב מטבחים בשרון איננו שונה במובן הזה מכל מקום אחר בישראל.

מטבחי יוקרה מעוצבים

עיצוב מטבחים מיוחדים נוגע הן לחומרים והן למבנה הכללי של המטבח. בכל הקשור בחומרים, הרי עיצוב מטבחים מיוחדים מצריך שימוש בסוגים היוקרתיים והנחשבים ביותר של עץ, כמו גם בחומרים האיכותיים ביותר שמהם יורכבו המדפים והדלתות של הארונות. בנוסף, משטחי העבודה של מטבחי יוקרה מעוצבים, יהיו מורכבים מהחומרים האיכותיים ביותר והמתאימים ביותר לנסיבות. מטבחים בעיצוב מיוחד עשויים להכיל שיש איטלקי או שיש קיסר, בהתאמה לגוונים ולצבעים של המטבח. עיצוב מטבחים בשרון ובכלל דורש מיומנות, הבנה והיכרות מעמיקה עם חומרי הגלם השונים.

מטבחים בעיצוב מיוחד

אנשי המקצוע האמונים על עיצוב מטבחים מיוחדים חייבים לעבוד במספר שלבים. עיצוב מטבחים מיוחדים מתחיל בבדיקת הצרכים והדרישות המיוחדות של בעלי הבית והדיירים בו, ובמיוחד מי שאמורים לעשות שימוש בפועל  במטבח. מטבחי יוקרה מעוצבים חייבים להיות מורכבים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך התאמה מלאה שלהם לעיצוב הכללי בבית. אנשי מקצוע רבים מציעים מטבחים בעיצוב מיוחד לבתים ודירות שמלכתחילה עוצבו באופן פרטני בהתאמה לרעיונות ייחודיים, הן של האדריכלים והן של בעלי הבית והדיירים העתידיים בו. אם יש לך עניין בביצוע עיצוב מטבחים בשרון ובמקומות אחרים בארץ ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה פרטנית לדרישות ולצרכים שלכם, זה המקום הנכון ביותר עבורכם.

עיצוב מטבחים בשרון

אם עיצוב מטבחים מיוחדים מדבר אליך, ואם מטבחי יוקרה מעוצבים מעניקים לך הרגשה של חג, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים של מטבחי מובילה אמונים על עיצוב מטבחים מיוחדים, בהתאמה מיטבית לרצונות ולצרכים של הדיירים ושל בעלי הבית הפרט. מטבחים בעיצוב מיוחד, כמם גם עיצוב מטבחים בשרון ובישראל בפרט, משו8וים לבית מראה מעניין ורענן. המקצוענים שלנו יתאימו עבורך את המטבח הנפלא ביותר האפשרי.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם