הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

עיצוב המטבח

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

בין שאר החדרים המעוצבים בבית, אם בעת הבנייה או בעת ביצוע שיפוצים בבית, עיצוב המטבח הוא אחד המעניינים שבהם. המטבח הוא אחד החדרים שהשימוש בו, שלא במפתיע, הוא אינטנסיבי מאד. עיצוב המטבח נותן מענה לצרכים של כל בני הבית, ובראשם מי שאמון על הבישול והכנת המזון. עם זאת, עיצוב  הוא גם עניין של טעם ונדרשת גם התאמה שלו לעיצוב של שאר חלקי הבית. עיצוב מטבח לבן, למשל עשוי להתאים למטבח המצוי בחלל משותף אם הסלון או פינת האוכל. עיצוב ארונות מטבח, על אותו משקל, צריך להשלים את המראה הפתוח. עיצוב מטבח עם אי מתאים בעיקר לבתים שבהם השימוש במטבח הוא אינטנסיבי ומקצועי.

עיצוב מטבח לבן

עיצוב המטבח בצבעים בהירים, כאמור לעיל, אמור לתת לשוהים בבית תחושה של מרחב אחד פתוח וגדול. לעיתים, העיצוב מחפה על שטח מצומצם או על מבנה בעייתי וצפוף של הבית. עיצוב המטבח בצבעים כהים או באמצעות עץ כבד, ישווה לו מראה אחר, כפרי ומחוספס יותר. עיצוב מטבח לבן, נדרש בדרך כלל ליצירת רושם של מרחב, אף שיש לו חסרונות לא מעטים ובעיקר הבולטות של כל כתם. למשתמשים כבדים, שנדרשים להם משטחי עבודה מרובים וכן עיצוב ארונות מטבח שיקל על העבודה עיצוב מטבח עם אי הוא המתאים ביותר.

עיצוב ארונות מטבח

ככלל, עיצוב המטבח משקף את הטעם האישי של הדיירים בבית והמשתמשים הקבועים בו. במשפחות רבות, כאמור, המטבח הוא המקום המרכזי שבו מתרכזים חיי המשפחה, הדיונים המרכזיים בענייני הבית וסתם בילוי של אחר הצהריים. כיון שכך, עיצוב המטבח צריך לתת הרגשה אינטימית וחמימה, בדיוק כפי שראוי להיות במקום המהווה מרכז חיי המשפחה והבית. עיצוב מטבח לבן יוצר אווירה מוארת ומזמינה. אם מוסיפים למטבח עיצוב ארונות מטבח איכותי  ומפנק, בין אם מדובר בנושא עיצוב מטבח עם אי ובין אם עיצוב אחר, הדבר תורם ליצירת אווירה ומראה איכותיים ומזמינים.

עיצוב מטבח עם אי

אם עיצוב המטבח חשוב לך, ואם יש לך עניין להפוך את המטבח למקום המשלב נוחות בעבודה יחד עם הנאה צרופה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי לך ליצור קשר כעת, והמקצוענים של מטבחי מובילה  המתמחים בתחום עיצוב המטבח, יחזרו אליך בהקדם. בין השאר ניתן לקבל מעם עצות והערות לגבי עיצוב מטבח לבן, עיצוב ארונות מטבח או עיצוב מטבח עם אי, שישדרגו את המטבח שלך ויהפכו אותו למקום החם והנעים ביותר בבית.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם