הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

מטבח במעלות

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

בניית בית או שיפוצים בבית, כוללים בהכרח גם את המטבח. התאמת מטבח במעלות או בכל אזור אחר בישראל, דורשת מיומנות והיכרות מעמיקה עם תחום המטבחים מצד אחד, ונושא הבישול והקולינריה מצד שני. התאמה ובנייה של מטבח במעלות ובכלל, מתחילה בהבנה של הצרכים והדרישות של בעלי הבית ושל המטרות שלשמן נועד המטבח. מטבח בכפר ורדים, למשל, מותאם לאופי הבית הן מבחינת המראה והן מבחינת הגודל והייעוד שלו. מטבח בנהריה, על אותו משקל, עשוי להיות אולי קטן יותר אבל מאובזר באותה המידה ובאותה האיכות. מטבחים בגליל ובכל מקום בישראל, חייבים להיות מותאמים ומתוכננים מראש, על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

מטבח בכפר ורדים

תכנון נכון של מטבח במעלות, מטבח בטבריה או בכל מקום אחר למעשה, חייב לקחת בחשבון הן את ההתאמה של המטבח למרחב והן את ההתאמה שלו בכל האמור לעיצוב. מטבח במעלות עשוי אולי להיות סולידי יותר, אבל יחד עם זאת לתת מענה לצרכים הקולינאריים והאחרים של כל בני הבית והדיירים בו, ובפרט של מי מהדיירים האמון על הבישול. מטבח בכפר ורדים יעוצב בצורה שונה, מותאמת למרחב הכפרי ולחומרים שמהם בנוי הבית בכללו. על אותו המשקל יותאם מטבח בנהריה, כמו גם מטבחים בגליל בכלל, לציפיות ולרצונות של בעלי הבית. זאת, באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, המנוסים הן בבניית מטבחים מותאמים אישית והן בתכנון נכון שלהם.

מטבח בנהריה

התאמת מטבח דורשת, בדרך כלל, התחשבות בעיצוב הכללי בבית. אופי הבית או המבנה בכלל, עשוי להשפיע בצורה משמעותית על המבנה של המטבח. מטבח במעלות עשוי להיות פונקציונאלי יותר אם כי הוא יכול, גם בשטח קטן יחסית, לכלול את כל המרכיבים המסייעים ביצירת קולינריה מושלמת. ואולם לא רק מטבח במעלות אלא גם מטבח בכפר ורדים, יכול להיות מעוצב בצורה פונקציונאלית. ייתכן שבבתים גדולים יותר השטח שיוקצה לתכנון ולבנייה של המטבח יהיה גדול יותר, אבל המטרה הסופית לא תשתנה – התאמה מיטבית לדרישות של בעלי הבית. מטבח בנהריה, כמו גם מטבחים בגליל ובכלל, יכללו את כל מגוון הארונות, משטחי העבודה ואזורי האחסון לכלי עבודה, כלי אוכל, כלי אחסון וסירים למיניהם.

מטבחים בגליל

אם יש לכם צורת ועניין בהתאמה ובעיצוב של מטבח במעלות, או ב כל מקום אחר בגליל, באזור הצפון ובמקומות אחרים, זה המקום הנכון עבורכם. אנשי המקצוע המיומנים של מטבחי מובילה יתאימו לכל דורש מטבח במעלות, מטבח בכפר ורדים, מטבח בנהריה ובכל מקום כאמור לעיל. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בעיצוב והתאמה של  מטבחים בגליל ובכלל. זאת, בהתאמה אישית ותוך אינטראקציה עם בעלי הבית והדיירים בו.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם