הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

מטבחים קטנים ויפים

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

לעיתים מזומנות, עיצוב והתאמה של מטבחים קטנים ויפים הוא הדבר הנכון ביותר והמתאים ביותר. לא תמיד מעוניינים אלה הבונים בית חדש, או המשפצים בית קיים, להגדיל את שטח המטבח. זאת, בעיקר אם יש להם תוכניות לשינויים מעשיים בבעת. מטבחים קטנים ויפים, המהווים חלק מבית מעוצב המותאם באופן פרטני לצרכים ולדרישות של בעלי הבית, משלבים את האיכות הטמונה בעיצוב יוקרתי ומפנק, ביחד עם הקומפקטיות והנוחות שרק מטבחים איכותיים קטנים וקומפקטיים יודעים לספק. מה בין מטבח איכותי, גם אם הוא קטן יחסית וקומפקטי, לבין מטבחים סטנדרטיים המציעים פתרונות שגרתיים למדיי לסוגיות הרגילות, אבל לא מעבר לכך? כיצד ניתן לשדרג מטבח קיים ועל מה יש להקפיד כשמתכננים מטבח חדש? כל התשובות בשורות להלן.

מטבחים איכותיים

מטבחים קטנים ויפים, נבדלים מעמיתיהם הסטנדרטיים במספר אמות מידה עיקריות. בראש וראשונה, מטבחים קטנים ויפים בנויים ממיטב חומרי הגלם הקיימים בשוק. חומרי הגלם כאמור, מבטיחים תכנון ובנייה של מטבחים איכותיים, הנבדלים מעמיתיהם הסטנדרטיים הן בגודל של משטחי העבודה, כולל השיש ושולחנות העבודה, והן באיכות החומרים והרכיבים שמהם בנוי המטבח. מטבח איכותי, מצטיין במשטחי עבודה ומשטחי שיש מותאמים. זאת, כאשר מטבחים סטנדרטיים לעומתם מתהדרים בחומרי בניי, כולל משטחי עבודה, שהם ברמה הממוצעת הן מבחינת האיכות והן מבחינת הגודל.

מטבח איכותי

בנוסף לאיכות הגבוהה של החומרים מהם בנויים מטבחים קטנים ויפים, חשוב לציין גם את הפונקציונאליות הגבוהה של המטבחים כאמור. הכוונה כאן הינה למבנה הכללי של המטבח, למיקום של הארונות והמדפים בו ולאפשרויות הסידור המרובות והמורכבות, המאפשרות לסגל מטבחים קטנים ויפים לדרישות הספציפיות של המשתמש, מבלי לאבד מהעיצוב הראוי לציון של המטבח. מטבחים איכותיים נותנים, כאמור, מענה הן לאסתטיקה והן לפרקטיקה. מטבח איכותי, בשונה מאשר מטבחים סטנדרטיים, צופה מראש את הצרכים של המשתמש ונותן להם מענה. המדובר הן בגודל של משטחי העבודה והן ברוחב של משטחי האחסון השונים. בנוסף, מטבחים איכותיים מאפשרים גישה נוחה לארונות ולמדפים, דבר שהוא חיוני מאד לכל בשלן באשר הוא שם.

מטבחים סטנדרטיים

אפ מטבחים קטנים ויפים מעניינים אותך, ואם שילוב בין עיצוב איכותי ועכשווי ביחד עם פונקציונאליות גבוהה מדברים אליך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של מטבחי מובילה יחזרו אליך בהקדם. הם יתאימו עבורך מטבחים קטנים ויפים ואיכותיים, שישרתו אותך לאורך שנים. אנו מתמחים בבנייה והתאמה של מטבחים איכותיים, כמו גם מטבחים סטנדרטיים ברמה הגבוהה ביותר.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם