הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

מטבחים מעץ מלא כפרי

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

מטבחים מעץ מלא כפרי הם המילה האחרונה בעיצוב בתים בכלל ובעיצוב מטבחים בפרט. מטבחים מעץ מלא כפרי נותנים מענה הן מבחינת האווירה הרצויה בבתים בעלי עיצוב כפרי מצד אחד, והן מבחינת האיכות והחוזק של חומרי הגלם השונים שמהם עשויים המטבחים כאמור. מטבח מודרני כפרי משלב, מעבר למראה ולאיכות הגבוהה של חומרים כפריים כאמור, גם עזרים מודרניים המקלים במידה רבה את השימוש במטבח והופכים אותו לפשוט ביותר, ועם זאת פונקציונאלי בצורה יוצאת דופן. מטבחים כפריים עשויים מחומרים טבעיים בעלי נראות גבוהה. מטבחים כפריים מעץ מלא הם המקום הטוב ביותר לארח בו ולהתארח, לבשל ולאפות.

מטבח מודרני כפרי

התאמת מטבחים מעץ מלא כפרי לעיצוב הכללי בבית, מעצימה את האפקט שמייצר בעיצוב האיכותי של הבית. מטבחים מעץ מלא כפרי מתאימים למי שמעוניינים לשמר את האווירה הכפרית, גם בבתים עירוניים לעילא, שיש בהם את מיטב הטכנולוגיה שניתן להשיג בזמן המודרני. מטבח מודרני כפרי כולל אביזרים וריהוט המאפיינים בקתות, בלי נופש ובתים כפריים בכלל. מטבחים כפריים כוללים גם תאורה מתאימה, או חלונות מעוצבים, שכל מטרתם היא יצירת הרושם המתאים.  מטבחים כפריים מעץ מלא מכילים מגוון רחב של מוצרים, חלקם מיוצר בישראל וחלקם האחר מיובא. והכול, על מנת להעניק לבית בכלל ולמטבח בפרט, את המראה וההרגזה הנדרשים.

מטבחים כפריים

מטבחים מעץ מלא כפרי, הם הדבר הקרוב ביותר שניתן להעלות על הדעת, לשהייה בטבע ולשקט הנפשי המתלווה אליה. מטבחים מעץ מלא כפרי, אם וכאשר הם מעוצבים בצורה מוצלחת, הופכים את השהייה בבית לחוויה חד פעמית ויוצאת דופן. מטבח מודרני כפרי, כמו גם סוגים נוספים של מטבחים כפריים מעוצבים על פי מיטב המסורת הכפרית, מעניק חוויה איכותית ומתמשכת של הנאה צרופה. מטבחים כפריים מעץ מלא הן הדרך הנוחה ביותר להרגיש בטבע, בלי לצאת מהבית אפילו לרגע.

מטבחים כפריים מעץ מלא

אם עיצוב מטבחים מעץ מלא כפרי מעניין אותך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של מטבחי מובילה יחזרו אליך בהקדם. המקצוענים שלנו מסייעים לכל מי שמעוניין בכך בעיצוב מטבחים מעץ מלא כפרי, הן כחדר העומד בפני עצמו והן כחלק מהעיצוב הכללי בבית. עיצוב מטבח מודרני כפרי דורש הבנה וידע, כמו גם היכרות מוצלחת עם מגוון סוגים של מטבחים כפריים, הן מטבחים כפריים מעץ מלא והן מטבחים כפריים מחומרים טבעיים ואחרים.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם