הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 
  • להראות את התמונה האמיתית: עיצוב על פי הסגנון האהוב אינו צריך לבוא על חשבון הפונקציונליות והנוחות. חשוב לנצל את המרחב, לאבחן היטב את החלל על היתרונות והחסרונות שבו. כאשר מגיע אליכם מעצב המטבח, חשוב שיראה את המטבח כפי שהוא בחיי היום יום. כך יוכל לקלוט את החולשות שישנן במטבח כרגע ולמצוא להן פתרונות עם עיצוב המטבח החדש.
  • בחירת הסגנון: כאמור, היום ישנם סגנונות עיצוב שונים, כשהסגנון העיצובי לא צריך לבוא על חשבון איכות או נוחות. מובילה מטבחים מעצבים לכל לקוח את מטבח החלומות תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר המתאימים לאותו סגנון. כך במטבחים בסגנון מודרני ישנו שילוב בין זכוכית למתכת כמו נירוסטה, ובמטבחים בסגנון כפרי או וינטג' יש שימוש בעץ מלא המשרה מיידית אווירה כפרית או אווירת נוסטלגיה. ניתן לבחור בסגנון אקלקטי המשלב אלמנטים מסגנונות שונים, סגנון קלאסי ועוד.
  • פתרונות אחסון תוך ניצול מירבי של החלל: בין אם סגנון העיצוב הוא נוסטלגי ובין אם המודרני ביותר, על המעצב לבחור פתרונות אחסון המודרניים ביותר שיש. פתרונות האחסון היום כוללים ניצול מירבי של החלל, כולל גובה באמצעות קלפות או מדפים. פתרונות פרזול מתוחכמים מאפשרים לנצל גם את פינת המטבח באמצעות קרוסלות ומתקנים נשלפים.

    הפונקציונליות, הפרקטיות והנוחות צריכים לבוא לידי ביטוי במלואם בכל סגנון עיצובי שתבחרו. ניצול מרחב הוא חשוב במיוחד כאשר שטח המטבח הוא קטן אך גם כשהמטבח גדול או כאשר ישנם כלים רבים לאחסון. מובילה מטבחים יבחנו היטב את השטח המדובר, את הצרכים שלכם וימצאו את פתרונות האחסון המתאימים.

האפשרויות לעיצוב מטבחים היום הן רבות. ישנם סגנונות שונים של עיצוב, החל מהמטבח בעל עיצוב עכשווי ועד מטבח בסגנון כפרי הכולל חומרים טבעיים כמו עץ. מהן האפשרויות שישנן היום לעיצוב מטבחים ולמה חשוב בכל מקרה לשים לב בכל סגנון עיצוב שבוחרים?
  • צבע, תאורה ואקססוריז: תאורה חשובה הן מבחינה פונקציונלית והן לתחושה ולאווירה הנוצרות. על מנת להוסיף לאווירה הרצויה יש להתאים צבע ואקססוריז שייצרו את מטבח החלומות, בין אם אלה כלים, טקסטיל, צבעים ועוד.
לסיכום, מטבחים מעוצבים צריכים לכלול בתוכם הן נוחות ופונקציונליות והן סגנון עיצובי שיתאים לטעמו של לקוח. במובילה מטבחים רואים את עיצוב המטבח כמכלול שכולל את שני הצדדים ויוצר מטבח מושלם.

 

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

מטבחים מעוצבים

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם