הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 
סגנונות שונים של מטבחים
גם אם מדובר על מטבחים בעיצוב אישי, ניתן להצביע על מספר סגנונות עיצוב בולטים שישנם היום.

במובילה מטבחים העיצוב נעשה לאחר שהלקוח מבהיר היטב את רצונותיו תוך שילובם עם פונקציונליות ונוחות:
  • מטבחים מעץ מלא: מטבחים מעץ מלא הם מטבחים המשדרים חמימות וטבעיות. עץ מלא משדר יוקרה עם איכות. ישנם לא מעט אנשים המעדיפים לחזור לקלאסיקה והחמימות ומוצאים במטבח אי של שקט בתוך אורח החיים המודרני והלחוץ.
     
  • מטבחים בסגנון כפרי: מטבחים בסגנון כפרי משיקים ואף דומים במידה רבה למטבחים בעץ מלא. הם יכללו אלמנטים העשויים חומר טבעי כמו נחושת, ברזל, אבן ויושם דגש על צבעים טבעיים כמו ירוק על גווניו השונים, חום, קרם. המראה הנוסטלגי מתקבל בין היתר באמצעות שימוש בטכניקות חדשניות.

לא מעט אנשים מבלים במטבח שעות רבות ורואים בבישול בילוי כיפי, מרגיע ומשחרר. לכן, אם בעבר מטבח היה פינה קטנה וכמעט בלתי נראית בבית, היום מטבחים הם רחבים הרבה יותר והפכו בדירות מודרניות לחלל פתוח. בהתאם לכך אנשים מעוניינים במטבח המעוצב בהתאם לסגנון האהוב עליהם ומשקיעים במטבח בעיצוב אישי.

מטבח בעיצוב אישי עונה הן על הצרכים והן על העדפות הנוגעות לטעם וסגנון. מובילה מטבחים מעצבת מטבחים בעיצוב אישי בכל סגנונות העיצוב תוך שימוש בחומרים איכותיים ומציאת פתרונות אחסון אידיאליים.
 
  • מטבחים בסגנון מודרני: לעומת שני הסגנונות הקודמים, מטבחים בסגנון מודרני הם בעלי קווים נקיים ופשוטים. צבעים הבולטים בהם יכולים להיות לבן, שחור או צבעים מטאליים. מטבחים אלה יכללו משטחי עבודה גדולים ואי המשמש כמשטח עבודה או לאכילה. חשוב להקפיד במטבחים אלה על אלמנטים מאזנים שישדרו חמימות וביתיות. כך המטבח יהיה בסגנון מודרני אך לא קר מדי.
להפגיש בין פונקציונליות לטעם
לקוחות רבים מעוניינים במטבח בעיצוב אישי על מנת להוציא גחמות שונות שלהם בתחום העיצוב או טרנדים שחולפים תוך זמן קצר. תפקידו של המעצב הוא ללכת עם הלקוח ככל האפשר אך לא להיסחף יחד איתו אלא לעצב מטבח שיהיה נעים לאורך זמן, גם לאחר שאותם גחמות או טרנדים יחלפו. צריך להיות שילוב בין סגנון אהוב, טעם, אווירה שעליהם חולם הלקוח יחד פרקטיות ונוחות שיגיעו גם בעזרת תכנון מרחבי נכון. במובילה מטבחים ישנה הקשבה רבה לטעמו וצרכיו של הלקוח והפיכת החלום למציאות שתהיה גם פונקציונלית ונוחה.

 

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

מטבחים בעיצוב אישי

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם