הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

ארונות קיר למטבחים

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

ארונות קיר למטבחים משמשים למגוון מטרות אפשריות. ארונות קיר למטבחים מהווים חלק אינטגראלי מהעיצוב של הבית בכלל ושל המטבח בפרט. מבנה הארונות, הצבע שלהם והאופי של הציפוי שלהם, משפיעים על המראה הכללי של המטבח. העיצוב של ארונות עץ למטבחים משתנה, בהתאם לסוג המטבח שבעלי הבית מעוניינים לקבל. ארונות מטבח מעוצבים חשובים במיוחד, אם המטבח מהווה חלק אינטגראלי מהמבנה של החלל הפנימי בבית ארונות מטבח פורמייקה עם קווים חלקים וגימור נאה, עשויים גם להיות חלק מהעיצוב של מטבחים נפרדים, תוך שהפורמייקה מעניקי יתרון עצום למי שעובד במטבח ומשתמש בו – הכיולת לנקות את הפורמייקה בקלות וביעילות.

ארונות עץ למטבחים

חברות שונות מציעות ארונות קיר למטבחים במגוון צורות ובמגוון סגנונות. בין השאר, מוצעים ארונות קיר למטבחים בסגנון קלאסי, ארונות עץ למטבחים מעץ מלא בסגנון כפרי, ארונות מטבח מעוצבים ועוד מגוון רחב של ארונות שיחד עם המראה הספציפי שבעלי הבית מעוניינים ליצור, נועדו גם לביצוע המטלה העיקרית והייחודית שלהם – אחסון הכלים, המזון והמגוון הרחב של כלי אוכל המשרתים את כל בני הבית ואת האורחים. גם ארונות מטבח פורמייקה, הגם שהם נמנים עם סוגי ארונות הקיר הנפוצים ביותר בישראל, נינים לבנייה ולהתאמה באופן ייחודי, שישרה על כל הבאים בשערי המטבח והשוהים בו, הרגשת ביתיות מיוחדת.

ארונות מטבח מעוצבים

בכל האמור בפונקציונאליות וביעילות של ארונות קיר למטבחים, הרי שנכון להיום עדיין אין צורת אחסון יעילה, שגם תשפיע על המראה הכללי של המטבח בהיותה חלק מהעיצוב, וגם תיתן פתרונות אחסון יעילים. ארונות קיר למטבחים גדולים וקטנים, פשוטים או מעוצבים, הם אמצעי אחסון שאין לו תחליף. לא משנה מה צורת המטבח ומה האופי הספציפי שיועד לו מלכתחילה, ארונות עץ למטבחים,הם הדבר הבולט ביותר במטבחים איכותיים ומעוצבים. נכון להיום ניתן למצוא ארונות מטבח מעוצבים במגוון רחב של סוגים, שכל אחד מהם יוצר אווירה ומראה אחרים למטבח. עם סוגי הארונות היוצר פופולאריים ניתן למנות ארונות מטבח פורמייקה, שהם קלים מאד לניקוי ויש בהם מיעוט תקלות.

ארונות מטבח פורמייקה

אם יש לך עניין בהתאמה ובנייה של ארונות קיר למטבחים שיתאימו באופן הטוב ביותר ובמידה הרבה ביתר למטבח בביתך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של מטבחי מובילה יחזרו אליכם בהקדם. הם יעצבו עבורכם ארונות קיר למטבחים, ארונות עץ למטבחים, או ארונות מטבח מעוצבים, על פי הטעם שלכם ובאיכות הגבוהה ביותר. עם סוגי הארונות המוצעים ניתן למנות גם ארונות מטבח פורמייקה, המותאמים בצורה אופטימלית הן לעיצוב הכללי בבית והן לצבעים ולגוונים הקיימים.
 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם