הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

MOBILA KITCHENS & MOREבעת עיצוב ארונות האמבטיה, מומלץ לשים לב לכמה נקודות:
 • שמירה על הקו העיצובי השולט בשאר חלקי הבית, מבלי לסטות לסגנון עיצוב שונה לארונות האמבטיה. כך למשל, אם הבית מעוצב בסגנון יוקרתי, כדאי לבחור בארונות אמבטיה יוקרתיים, וכשעיצוב הבית כפרי, רצוי לכלול מוטיבים כפריים בעיצוב ארונות האמבטיה, וכן הלאה.
   
 • יש לבחור בחברה המספקת מגוון רחב של ארונות בכל הסגנונות ובדגמים שונים. באולם התצוגה של מובילה קיים מבחר גדול של ארונות לאמבטיה המתאימים לכל סגנון ולכל קונספט עיצובי. באולם של מובילה תוכלו להתרשם מארונות אמבטיה לבנים, ארונות אמבטיה בסגנון מודרני, ארונות אמבטיה כפריים, ארונות אמבטיה בשילוב זכוכית ועוד.
   
 • בעוד שארון קטן אינו מספיק לשמש כשטח אחסון, ארונות אמבטיה מסיביים יכולים להשתלט על החלל, ולרוב הם יבואו על חשבון העיצוב. לכן, יש לעצב את ארונות האמבטיה ולהתאימם לחלל האמבטיה מתוך מחשבה יצירתית.


  ארונות לאמבטיה מבית עידורום ידועים באיכותם הגבוהה ובהתאמתם לחלל עד לרמת הפרטים הקטנים. ניסיוננו רב השנים במתן פתרונות עיצוב לחללים מסוגים שונים, מאפשר לנו גם לשמש כיועצים ולתת הכוונה בטרם הבחירה הסופית, ובכך לוודא כי הארונות לאמבטיה בעיצובנו יתאימו כמו כפפה ליד לחלל המיועד. אנו בונים ארונות אמבטיה בהתאמה אישית, בהתאם לגודל חדר האמבטיה ולדרישות הלקוח.
   

ארונות אמבטיה מהווים את אחד המרכיבים החשובים ביותר בחדר האמבטיה. ארונות אמבטיה משמשים שטח אחסון לכל החפצים הנדרשים, כדי לשמור על היגיינה בסיסית על בסיס יומיומי.

למרות שקיים מבחר גדול בשוק ריהוט האמבטיה, כמו ארונות תלייה, ארונות עומדים, מדפים וכדומה – בחירת ארונות לאמבטיה יכולה להיות משימה מאתגרת למי שאינו מכיר את השוק. זאת משום שארונות אלו צריכים למלא שני תפקידים עיקריים – להיות פונקציונליים, משמע לשמש שטח אחסון איכותי ויעיל, ובו בזמן להתאים לעיצוב האמבטיה ולזרימה הכללית.

האתגר שבעיצוב
עיצוב חדר האמבטיה הוא אחד השלבים המאתגרים בעת תכנון הבית, וזאת בשל העובדה כי מדובר בחלל קטן אשר דורש שטח אחסון רב.
בעידורום אנו מעצבים ארונות אמבטיה מתוך חשיבה יצירתית, בהתבסס על 20 שנות ניסיון בתחום הנגרות והעיצוב.

תחת תחום התמחותנו כלול גם ביצוע מגוון עבודות נגרות מורכבות, המשלבות חומרים שונים כגון מתכת וזכוכית, הדורשות את מומחיותם של אנשי מקצוע מיומנים, כך שגם אם אנו נתקלים בחלל אמבטיה מאתגר, בידינו הפתרון המתאים.

 

 

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

ארונות אמבטיה

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם