הגעתם לחוף מטבחים
072-33-80-294 |
 
 

ארון למטבחים

MOBILA KITCHENS & MORE

מובילה מטבחים
20 שנה של ניסיון בעיצוב!

המטבח הבא שלכם ממתין לכם ב-MOBILA KITCHEN

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

ארון למטבחים הוא אמצעי האחסון החשוב ביותר במטבח. ארון למטבחים איכותי מאפשר אחסון כלים שונים, מגבות, סרוויסים שלמים וכלי אוכל, בצורה אופטימלית ובאופן שיהיה נגיש למי שאמון על השימוש במטבח. בעלי בתים ודירות, כמו גם הדיירים בהם, מעדיפים לעצב ארון מטבח יוקרתי, שמעבר לפונקציונאליות הגבוהה שלו, הוא משדרג את המראה הכללי של המטבח והאווירה בו והופך אותו לפנינה ויזואלית. ארון מטבח מעוצב בצורה אלגנטית ויוקרתית משפיע באופן ברור על המראה של המטבח כולו, ולמעשה על המראה הכללי בבית. על מנת להתאים את המראה של הארון למראה ולקונספט הכללי של הבית, ניתן לבחור בין ארון מטבח מעץ או ארונות מחומרים אחרים, שיהפכו את השהייה במטבח לחוויה.

ארון מטבח יוקרתי

ארון למטבחים הוא, למעשה, החלק העיקרי והחשוב ביותר במטבח. ארון למטבחים תופס את השטח הגדול ביותר, חוץ מאשר הכיור, הדלפק ומשטחי העבודה האחרים במטבח, במרבית המקרים הוא החלק במטבח בעל הנראות הגבוהה ביותר. ארון מטבח יוקרתי במטבח אמריקאי החשוף והמהווה חלק אינטגראלי מחדר המגורים, משדרג את מראה המטבח בין אם המעצבים התכוונו לכך מלכתחילה ובין אם לאו. לפיכך, יש לבחור בצורה מושכלת את המראה, הקונספט והעיצוב של המטבח בכלל ושל הארון בפרט. ארון מטבח מעוצב, שיכול להיות ארון מטבח מעץ או ארון עשוי מחומרים רבים אחרים, חייב להשתלב היטב במראה הכללי של המטבח.

ארון מטבח מעוצב

בדרך כלל, רכישה או התאמה של ארון למטבחים, מהווה חלק אינטגראלי של הבחירה בסוג ובמראה הספציפי של מטבח, שישרת את כל הדיירים בבית לאורך שנים ויעניק חוויה מהנה לכל מי שמשתמש במטבח באופן פעיל. עיצוב ארון למטבחים, חייב להתבצע כחלק מיצירת המראה הכללי בבית, ויחד עם זאת חייב להיות קל לשימוש ונוח. גם ארון מטבח יוקרתי יכול להיות  ארון מטבח מעוצב, ואין ממש ניגוד בין שני הדברים. ארון מטבח מעץ יכול להשתלב במראה הכפרי, כמו גם בסוגים אחרים של מטבחים.

ארון מטבח מעץ

אפ יש לך עניין להשיג את מטבח החלומות שלך, מטבחי מובילה הם הדבר הנכון עבורך. אנשי המקצוע שלנו יעצבו עבורך ארון למטבחים בהתאמה לצרכים ולרצונות שלכם, ארון למטבחים שישמש אתכם רק לצרכים טובים לשנים רבות. בין אם מדובר בבנייה של ארון מטבח יוקרתי, ארון מטבח מעוצב, ארון מטבח מעץ, המומחים של מטבחי מובילה יתאימו אותם לקונספט הכללי של העיצוב ושל מראה הבית וכן לשימושים העתידיים במטבח.


 

חולמים להתחדש במטבח מרשים?

נשמח לארח אותך ולשמוע מהו מטבח חלומותיך
ובאווירה נעימה נתכנן עבורך את המטבח המושלם עבורך

MOBILA KITCHENS & MORE

לתיאום פגישה חייגו 072-33-80-294
דוא"ל: idorom@bezeqint.net           כתובת: הצומת 8, כפר סבא

חושבים איך לנצל את המטבח שלכם וליצור אי מדהים?

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם